07:05
-
|
Μέλμπουρν Βίκτορι (Γ)
Μέλμπουρν Σίτι (Γ)
|
|
|
07:05
-
|
Νιουκάστλ Τζετς
Μακάρθουρ
|
|
|
09:40
-
|
Νιουκάστλ Τζετς (Γ)
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Ντα Νανγκ
Χο Τσι Μιν Σίτι
|
|
|
12:00
-
|
Ινέγκολσπορ
Σανκακτέπε
|
|
|
12:00
-
|
Σανλιουρφασπόρ
Κοτζάελισπορ
|
|
|
12:00
-
|
Σακάριασπορ
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
|
|
12:00
-
|
Καχραμανμάρασπορ
Τσορουμσπόρ
|
|
|
12:00
-
|
Κόζανσπορ
Σιλίβρισπορ
|
|
|
12:30
-
|
Ντενίζλισπορ
Χαταϊσπόρ
|
|
|
12:30
-
|
Ενγκορντάνι
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
|
|
|
12:45
-
|
Ναφτ Αλ Τζανούμπ
Αλ Νατζάφ
|
|
|
13:00
-
|
Βέιλε
Άαρχους Φρέμαντ
|
|
|
13:00
-
|
Αλ Χουντότ
Αλ Καρχ
|
|
|
13:00
-
|
Μάλαγα
Γρανάδα
|
|
|
13:00
-
|
Εσπανιόλ
Οσασούνα
|
|
|
13:00
-
|
Χόνγκ Λιν Χα Τιν
Τάν Κουανγκ Νιχ
|
|
|
13:00
-
|
Κοβαντόνγκα
Λέαλταντ
|
|
|
13:00
-
|
Πρατ
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
13:00
-
|
Ταραγόνα
Μπαρτσελόνα Β
|
|
|
13:00
-
|
Σαν Φερνάντο
Ταμαρασέιτ
|
|
|
13:00
-
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
Ατλέτικο Σανλουκένο
|
|
|
13:00
-
|
Ιμπίζα Ειβίσα
Λεβάντε Β'
|
|
|
13:00
-
|
Χέρκουλες
Αλκογιάνο
|
|
|
13:00
-
|
Βαλένθια Β
Ατζενέτα
|
|
|
13:00
-
|
Πομπλένσε
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
|
|
13:00
-
|
Λόρκα Ντεπορτίβα
Κόρδοβα
|
|
|
13:00
-
|
Γρανάδα Β'
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
13:00
-
|
Ουκάμ Μούρθια
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
13:00
-
|
Μπάνταχοθ
Σοκουελάμος
|
|
|
13:00
-
|
Ταλαβέρα
Μέριδα
|
|
|
13:00
-
|
Σακαβενένσε
1 Ντε Ντεζέμπρο
|
|
|
13:00
-
|
Μαδρίτη CFF (Γ)
Σάντα Τερέσα (Γ)
|
|
|
13:15
-
|
Ακαντέμικο Βίσεου
Ολιβεϊρένσε
|
|
|
13:15
-
|
Φεϊρένσε
Πόρτο Β
|
|
|
13:15
-
|
Βάαλβαϊκ
Βίλεμ
|
|
|
13:15
-
|
Ναϊμέγκεν
Καμπούρ
|
|
|
13:30
-
|
Ίντερ (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
Όλμπια
Γκροσέτο
|
|
|
13:30
-
|
Γιουβέντους U23
Πιατσέντζα
|
|
|
13:30
-
|
Νάπολι
Φιορεντίνα
|
|
|
13:30
-
|
Παλέρμο
Βίρτους Φρανκάβιλα
|
|
|
13:30
-
|
Τζαμσχεντπούρ
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Μάδεργουελ
Ρέιντζερς
|
|
|
14:00
-
|
ΑΦΚ Λέοπαρντς
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
|
|
|
14:00
-
|
Μπρεστ
Ρεν
|
|
|
14:00
-
|
Ουέρντινγκεν
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
|
|
14:00
-
|
Εργοτέλης
Ιωνικός
|
|
|
14:00
-
|
Μπίντκο Γιουνάιτεντ
Γουαζίτο
|
|
|
14:00
-
|
Βιχίγκα Γιουνάιτεντ
Πόστα Ρέιντζερς
|
|
|
14:00
-
|
Γκόμελ
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
|
|
|
14:00
-
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Παρτιζάν
|
|
|
14:15
-
|
Σάι Γκον
Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι
|
|
|
14:30
-
|
Χάιντενχαϊμ
Ντάρμσταντ
|
|
|
14:30
-
|
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
Άστον Βίλα (Γ)
|
|
|
14:30
-
|
Γάνδη
Αντβέρπ
|
|
|
14:30
-
|
Ρέγκενσμπουργκ
Σαντχάουζεν
|
|
|
14:30
-
|
Χόλσταϊν Κίελ
Καρλσρούη
|
|
|
14:30
-
|
Άργκες Πιτέστι
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
|
|
14:30
-
|
Ελ Εντάγκ Ελ Χάρμπι
Σμούχα
|
|
|
14:30
-
|
Ναπρέντακ
Σταλ Μίελετς
|
|
|
14:45
-
|
Σαλγκέιρος
Γκόντομαρ
|
|
|
14:45
-
|
Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια
Ερμπίλ
|
|
|
15:00
-
|
Ενκάνα
Ζέσκο Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Γκριν Ιγκλς
Γιάνγκ Γκριν Ίγκλς
|
|
|
15:00
-
|
Πιέτα Χότσπερς
Πέμπβρο
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
15:00
-
|
Ντεπόρτες Κοπιαπό
Σαν Λούις
|
|
|
15:00
-
|
Μπαρνετσέα
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
15:00
-
|
Πουέρτο Μοντ
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
|
|
|
15:00
-
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
Νουμπλένσε
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιόν Σαν Φελίπε
Ντεπόρτες Μελιπίγια
|
|
|
15:00
-
|
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
Ντεπόρτες Βαλντίβια
|
|
|
15:00
-
|
Ντεπόρτες Τεμούκο
Κομπρελόα
|
|
|
15:00
-
|
Παρντουμπίτσε
Μπουντεγιόβιτσε
|
|
|
15:00
-
|
Μαλάτιασπορ
Ρίζεσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Έβερτον (Γ)
Μπρίστολ Σίτι (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
MSV Ντούισμπουργκ
Μέπεν
|
|
|
15:00
-
|
Σάντα Λουτσία
Ζετζτούν Κορίνθιανς
|
|
|
15:00
-
|
Γκιουγκλιάνο
Τόρες
|
|
|
15:00
-
|
Προγκρέσο
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
|
|
|
15:00
-
|
Οπατίγια
Μπάτσκα Παλάνκα
|
|
|
15:00
-
|
Σλάβεν Μπελούπο
Τσιμπάλια
|
|
|
15:05
-
|
Αλ Νάχντα Κλαμπ
Ντοφάρ
|
|
|
15:30
-
|
Πρετόρια Κάλις
Πολοκουάνε Σίτι
|
|
|
15:30
-
|
Φιορεντίνα (Γ)
Σαν Μαρίνο Ακάντεμι (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ρόμα (Γ)
Νάπολι (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
Ουθονγκάθι
|
|
|
15:30
-
|
Ρίτσαρντς Μπέι
TS Σπόρτινγκ
|
|
|
15:30
-
|
Βις Νόβα Γκιουσάνο
USD Κασατέσε
|
|
|
15:30
-
|
Ακουίλα Μοντεβάρτσι
Πιανέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σκαντίτσι
Γκρασίνα
|
|
|
15:30
-
|
Κανάρα
Σαντζιοβανέζε
|
|
|
15:30
-
|
Γκαβοράνο
Όστια Μάρε
|
|
|
15:30
-
|
Λορνάνο Μπαντέσε
Φλαμίνια
|
|
|
15:30
-
|
Σπόρτινγκ Τρεστίνα
Σιναλουνγκέσε
|
|
|
15:30
-
|
Κορεγκέσε
Κορτιτσέλα
|
|
|
15:30
-
|
Χρόνινγκεν
Τβέντε
|
|
|
15:30
-
|
ASD Γκλαντιέιτορ
Νόλα
|
|
|
15:30
-
|
Λάτε Ντόλτσε
Λανουσέι
|
|
|
15:30
-
|
Ριέτι
Ολίμπια Αγκνονέσε
|
|
|
15:30
-
|
Αφραγκολέσε
Βις Αρτένα
|
|
|
15:30
-
|
Φρανκαβίλα
Αβέρσα Νορμάνα
|
|
|
15:30
-
|
Φένλο
Χέρενφεν
|
|
|
15:30
-
|
Μπλακ Λέοπαρντς
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
|
15:30
-
|
Αμαζούλου
Μάριτζμπουργκ Γιουν.
|
|
|
15:30
-
|
Καρονέσε
Λεγκνάνο
|
|
|
15:30
-
|
Σίτα Ντι Βαρέζε
Γκοζάνο
|
|
|
15:30
-
|
Φολγκόρε Καρατέσε
Κασάλε
|
|
|
15:30
-
|
Ντερτόνα
Καστελανζέσε
|
|
|
15:30
-
|
Μπρένο
Βίλα Ντ' Άλμε
|
|
|
15:30
-
|
Καραβάτζιο
Καλβίνα
|
|
|
15:30
-
|
Αντριέσε
Ουνιόν Φέλτρε
|
|
|
15:30
-
|
Μαντζανέσε
Ουνιόν Σαν Τζιόρτζιο-Σέντικο
|
|
|
15:30
-
|
Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ
Λαβανιέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σαντζουλιάνο Σίτι
Φανφούλα
|
|
|
15:30
-
|
Πόντε Σαν Πιέτρο
Βίρτους Μπέργκαμο
|
|
|
15:30
-
|
Ρεάλ Καλεπίνα
Σερένο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Σόνα
Σκανζοροσκιάτε
|
|
|
15:30
-
|
Τρίτιουμ
Μπρουσαπόρτο
|
|
|
15:30
-
|
Λεντιτζιόνε
Φορλί
|
|
|
15:30
-
|
Καρτιλιάνο
Μπελούνο
|
|
|
15:30
-
|
Σάσο Μαρκόνι
Μαριγκνανέσε Κατόλικα
|
|
|
15:30
-
|
Προγκρέσο Κάλσιο
Φιορενζουόλα
|
|
|
15:30
-
|
Ρεάλ Φόρτε Κερσέτα
Σεραβέζα Πότζι
|
|
|
15:30
-
|
Προ Λιβόρνο Σοργκέντι
Πράτο
|
|
|
15:30
-
|
Μετσολάρα
Μπαγκνολέσε
|
|
|
15:30
-
|
Γκιβιτζάνο Μποργκοαμοτζάνο
Αγκλιανέσε
|
|
|
15:30
-
|
Αρζακένα
Καρμπόνια
|
|
|
15:30
-
|
Κασίνο
Σαβόια
|
|
|
15:30
-
|
Νουόβα Φλόριντα
Λατίνα
|
|
|
15:30
-
|
Λαβέλο
Κασαράνο
|
|
|
15:30
-
|
Μολφέτα
Γκραβίνα
|
|
|
15:30
-
|
Πινέτο Κάλσιο
Ρόμα Σίτι
|
|
|
15:30
-
|
Σίνθιαλμπαλόνγκα
Σαν Νικόλο
|
|
|
15:30
-
|
Ρεάλ Τζουλιανόβα
Απρίλια
|
|
|
15:30
-
|
Ρεκανατέζε
Καστελφιντάρντο
|
|
|
15:30
-
|
Τσιτά ντι Σαντ Αγκάτα
Ντατίλο Νουάρ
|
|
|
15:30
-
|
ACR Μεσίνα
Σαν Λούκα
|
|
|
15:30
-
|
Μαρίνα Ντι Ραγκούσα
Πατέρνο
|
|
|
15:30
-
|
Λικάτα
Τρόινα
|
|
|
15:30
-
|
Αλταμούρα
Σίτα Ντι Φασάνο
|
|
|
15:30
-
|
Οντάτσε Τσερινιόλα
Μπριντίσι
|
|
|
15:30
-
|
Φιντελίς Άντρια
ACD Νάρντο
|
|
|
15:30
-
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
|
|
|
16:00
-
|
Ντιναμό Μόσχας
Λεχ Πόζναν
|
|
|
16:00
-
|
Εμκουάμπα
Ζέμπαγκ Ρέιντζερς
|
|
|
16:00
-
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Τότεναμ
|
|
|
16:00
-
|
Προ Βερτσέλι
Καραρέζε
|
|
|
16:00
-
|
Προ Σέστο
Λιβόρνο
|
|
|
16:00
-
|
Κόμο
Νοβάρα
|
|
|
16:00
-
|
Αλμπινολέφε
Λέκο
|
|
|
16:00
-
|
Σαμπενεντετέσε
Πάντοβα
|
|
|
16:00
-
|
Σουντιρόλ
Βις Πέζαρο
|
|
|
16:00
-
|
Περγκολετέζε
Ποντεντέρα
|
|
|
16:00
-
|
Μονόπολι
Κατανζάρο
|
|
|
16:00
-
|
Περούτζια
Φεραλπισάλο
|
|
|
16:00
-
|
Κατάνια
Φότζια
|
|
|
16:00
-
|
Αρούκα
Μάφρα
|
|
|
16:00
-
|
Πεσκάρα
Κρεμονέζε
|
|
|
16:00
-
|
Σασσουόλο
Πάρμα
|
|
|
16:00
-
|
Κροτόνε
Μπενεβέντο
|
|
|
16:00
-
|
Νις
Μπορντό
|
|
|
16:00
-
|
Στρασβούργο
Σεντ Ετιέν
|
|
|
16:00
-
|
Ναντ
Λανς
|
|
|
16:00
-
|
Πάφος
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
16:00
-
|
Σάντα Ρίτα
Πέτρο Λουάντα
|
|
|
16:00
-
|
Ντόρτμουντ Β
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
16:00
-
|
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
Μπράιτον (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ρέντινγκ (Γ)
Άρσεναλ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Γκόα
Μόχουν Μπαγκάν
|
|
|
16:00
-
|
Γουίλιετ SC
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
|
|
|
16:00
-
|
ASD Ιμπέρια
Σανρεμέσε
|
|
|
16:00
-
|
Τουάργκα
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
|
|
|
16:00
-
|
Βιντάντ Τεμάρα
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
16:00
-
|
Άρσεναλ Τούλα
Μπάτσκα Τόπολα
|
|
|
16:00
-
|
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
Τσουκαρίτσκι
|
|
|
16:00
-
|
Γιαγκελόνια
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
16:30
-
|
Μπάγερν Μονάχου
Φράιμπουργκ
|
|
|
16:30
-
|
Τσέλσι (Γ)
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
16:45
-
|
Σέπσι
Κλουζ
|
|
|
17:00
-
|
Βάφα
Ασάντε Κοτόκο
|
|
|
17:00
-
|
Καρέλα
Μπερεκούμ Τσέλσι
|
|
|
17:00
-
|
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
Ντριμς ΦΚ
|
|
|
17:00
-
|
Αντουάνα Σταρς
Λιγκον Σίτις
|
|
|
17:00
-
|
Ασάντι Γκολντ
Μεντεάμα
|
|
|
17:00
-
|
Κινγκ Φαισάλ Μπέιμπς
Ελμίνα Σαρκς
|
|
|
17:00
-
|
Ναβαλκαρνέρο
Εϊμπάρ
|
|
|
17:00
-
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
Μπέτις
|
|
|
17:00
-
|
Σαλαμάνκα
Λα Κορούνια
|
|
|
17:00
-
|
Πρίμπραμ
Βικτόρια Πλζεν
|
|
|
17:00
-
|
Νασιονάλ Μαδέιρα
Μορεϊρένσε
|
|
|
17:00
-
|
Ρίβερς Γιουνάιτεντ
Χάρτλαντ
|
|
|
17:00
-
|
Τζιγκάβα Σταρς
Κβάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ιφεάνι Ούμπαχ
Άμπια Γουόριορς
|
|
|
17:00
-
|
Πλατό Γιουνάιτεντ
Ανταμάβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ενγίμπα
Κανό Πίλαρς
|
|
|
17:00
-
|
Λόμπι Στάρς
Ντάκαντα
|
|
|
17:00
-
|
Σανσάιν Σταρς
Ουάρι Γουλβς
|
|
|
17:00
-
|
Νασαράουα Γιουν.
Κατσίνα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Γουέστ Χαμ (Γ)
Τότεναμ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Μονταλέγκρε
Πέδρας Σαλγκάντας
|
|
|
17:00
-
|
Μπραγκάνκα
Μπράγκα Β
|
|
|
17:00
-
|
Μαρία Ντα Φόντε
Μερελινένσε
|
|
|
17:00
-
|
Αγκούια Βιμιόσο
Βιντάγκο
|
|
|
17:00
-
|
Σάο Μαρτίνιο
Τιρσένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σανχοανένσε
Σάο Ζοάο Βερ
|
|
|
17:00
-
|
Αμαράντε
Πεντράς Ρούμπρας
|
|
|
17:00
-
|
Μπρίτο
Ρίο Άβε Β'
|
|
|
17:00
-
|
Αγουέντα
Βίλα Κορτέζ
|
|
|
17:00
-
|
Λουρινχανένσε
Αλβέρκα
|
|
|
17:00
-
|
Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο
Αλκένς
|
|
|
17:00
-
|
Καραπινεϊρένσε
Λεϊρία
|
|
|
17:00
-
|
Σετούμπαλ
Μούρα Ατλέτικο Κλουμπ
|
|
|
17:00
-
|
Μπελενένσες Σαντ Β'
Οριεντάλ Ντράγκον
|
|
|
17:00
-
|
Αλχουστρελένσε
Γιουβεντούντε Εβόρα
|
|
|
17:00
-
|
Σιντρένσε
Πέρο Πινέιρο
|
|
|
17:00
-
|
Σπορτίβο Ντε Λούρες
Τορένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
Οριεντάλ Λισαβόνας
|
|
|
17:00
-
|
Εστρέλα Αμαδόρα
Φοντίνιας
|
|
|
17:00
-
|
Σερκλ Μπριζ
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
17:00
-
|
ΜΦΜ ΦΚ
Ενούγκου Ρέϊντζερς
|
|
|
17:00
-
|
Σιόν
Λουγκάνο
|
|
|
17:00
-
|
Νάσιοναλ Μπανκ
Αλ Αχλί Κάιρο
|
|
|
17:15
-
|
Ναφτ Αλ Ουασάτ
Αλ Ζαβράα
|
|
|
17:15
-
|
Βόλος ΝΠΣ
Λαμία
|
|
|
17:15
-
|
ΟΦΗ
ΠΑΟΚ
|
|
|
17:30
-
|
Θαμόρα ΚΦ
Κορούξο
|
|
|
17:30
-
|
Λάνγκρεο
Ρεάλ Οβιέδο Β
|
|
|
17:30
-
|
Όλοτ
Κορνεγιά
|
|
|
17:30
-
|
Οσασούνα Β'
Ταραζόνα
|
|
|
17:30
-
|
Καλαχόρα
Χάρο Ντεπορτίβο
|
|
|
17:30
-
|
Σαντ Τζούλια
Σάντα Κολόμα
|
|
|
17:45
-
|
Άγιαξ
Φέγενορντ
|
|
|
18:00
-
|
Ποντεβέδρα
Φερόλ
|
|
|
18:00
-
|
Ιθάρα
Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα
|
|
|
18:00
-
|
SD Λογρονιές
Έμπρο
|
|
|
18:00
-
|
ΦΚ Ανδόρα
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
18:00
-
|
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο
Λινάρες
|
|
|
18:00
-
|
Μαρμπέγια
Αλγκεσίρας
|
|
|
18:00
-
|
Βιγιανοβένσε
Βιγιαρούμπια
|
|
|
18:00
-
|
Αλ Σούβαϊκ
Σαχάμ
|
|
|
18:00
-
|
Αλ Ιτιχάντ Σαλάλα
Αλ Νασρ Σαλάλα
|
|
|
18:00
-
|
Λιλ
Ρεμς
|
|
|
18:00
-
|
Μπεσίκτας
Γαλατασαράι
|
|
|
18:00
-
|
Λιβύη
Νίγηρας
|
|
|
18:00
-
|
Βολφσμπέργκερ
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
18:15
-
|
Βιντάντ Φες
Σταντ Μαροκέν
|
|
|
18:30
-
|
Γιούβε Στάμπια
Τερνάνα
|
|
|
18:30
-
|
Παγκανέζε
Κασερτάνα 1908
|
|
|
18:30
-
|
Μόντενα
Βίρτους Βερόνα
|
|
|
18:30
-
|
Κάρπι
Ραβέννα
|
|
|
18:30
-
|
Βιτερμπέσε
Τεράμο
|
|
|
18:30
-
|
Λίβερπουλ
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:30
-
|
Μπισκέγλιε
Μπάρι
|
|
|
18:30
-
|
Απόλλων Λεμεσού
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
|
19:00
-
|
Αλκορκόν
Βαλένθια
|
|
|
19:00
-
|
Τενερίφη
Βιγιαρεάλ
|
|
|
19:00
-
|
Λ' Οσπιταλέτ
Μπανταλόνα
|
|
|
19:00
-
|
Ακαντέμικα Κλιντσένι
Χέρμανσταντ
|
|
|
19:00
-
|
Νάξαρ Λάιονς
Κόρμι
|
|
|
19:00
-
|
Βαρζίμ
Κάζα Πία
|
|
|
19:00
-
|
Αταλάντα
Τζένοα
|
|
|
19:00
-
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Σάλκε
|
|
|
19:00
-
|
Καρταχίνες
Γουαδαλούπε
|
|
|
19:00
-
|
Μάραθον
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
|
|
19:15
-
|
Μπίρσχοτ
Κλαμπ Μπριζ
|
|
|
19:30
-
|
Αλ Ταλάμπα
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
|
|
|
19:30
-
|
Μπέτις Β
Ελ Εχίντο 2012
|
|
|
19:30
-
|
Άρης
Παναθηναϊκός
|
|
|
19:30
-
|
Μπάνικ Οστράβα
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
19:30
-
|
Σάντα Κλάρα
Φαμαλικάο
|
|
|
20:00
-
|
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
Ιλέβεν Γουόντερς
|
|
|
20:00
-
|
Βιτοριόσα Σταρς
Μάρσα ΦΚ
|
|
|
20:00
-
|
Πουέμπλα (Γ)
Πούμας (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Πούμας
Μασατλάν
|
|
|
20:00
-
|
AD Σάντα Ρόσα
Μουνισιπάλ Λιμπέρια
|
|
|
21:00
-
|
Πόντε Πρέτα
Ναούτικο
|
|
|
21:00
-
|
Βιτόρια Μπαΐα
Σαπεκοένσε
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Παραναένσε
Σάο Πάουλο
|
|
|
21:00
-
|
Σάντος
Μποταφόγκο
|
|
|
21:00
-
|
Λ.Δ. Κονγκό
Κονγκό
|
|
|
21:00
-
|
Ντεπορτίβο Πάστο
Λα Εκιδάδ
|
|
|
21:00
-
|
Μιρασόλ
Άλτος
|
|
|
21:15
-
|
Μάντσεστερ Σίτι
Κρίσταλ Πάλας
|
|
|
21:30
-
|
ΑΕΚ
Ατρόμητος
|
|
|
21:30
-
|
Πουέρτο Γκολφίτο
Ασέρι
|
|
|
21:45
-
|
Ίντερ
Γιουβέντους
|
|
|
21:45
-
|
Σιντ Τρούιντεν
Λέουβεν
|
|
|
22:00
-
|
Έμπολι
Σαλερνιτάνα
|
|
|
22:00
-
|
Λυών
Μετς
|
|
|
22:00
-
|
Ζιλ Βιθέντε
Μαρίτιμο
|
|
|
22:00
-
|
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
22:00
-
|
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
Ατλέτικο Κάλι
|
|
|
22:00
-
|
Μπαρτσελόνα
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
|
22:10
-
|
Μίντλαντ
Εξουρσιονίστας
|
|
|
22:10
-
|
Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
|
|
|
22:10
-
|
Βικτοριάνο Αρένας
Σπορτίβο Ιταλιάνο
|
|
|
22:10
-
|
Λουχάν
Ελ Πορβενίρ
|
|
|
22:10
-
|
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
Ιτουζάινγκο
|
|
|
22:10
-
|
Σαν Μάρτιν Ντε Μπουρζάκο
Μπεραζατέγκι
|
|
|
22:10
-
|
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
Ινστιτούτο Κόρδοβα
|
|
|
22:10
-
|
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
|
|
22:10
-
|
Χιμνάσια Μεντόζα
Φέρο Καρίλ
|
|
|
22:10
-
|
Ντεπορτίβο Μορόν
Βίγια Νταλμίν
|
|
|
22:15
-
|
Ντάγκλας Χέιγκ
Ντιφενσόρες Προνουντιαμέντο
|
|
|
22:30
-
|
Μουνισιπάλ Λιμένο
Γιόκορο
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπορτίβο Μαϊπού
Ατλέτικο Καμιονέρος
|
|
|
23:00
-
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Περέζ Ζέλεντον
|
|
|
23:00
-
|
Γκρέσια
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
|
|
23:00
-
|
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Μπρούσκε
|
|
|
23:00
-
|
Ιτουάνο
Βίλα Νόβα
|
|
|
23:00
-
|
Κόλο Κόλο
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
23:00
-
|
Γκαβιλάνες Ματαμόρος
Κολίμα
|
|
|
23:00
-
|
Φας
Σονσονέιτ
|
|
|
23:00
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
Όντσε Ντεπορτίβο
|
|
|
23:00
-
|
Σέντραλ Νόρτε
Σπορτίβο Μπελγκράνο
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπόρτες Κουίντιο
Βαγιεντουπάρ
|
|
|
23:00
-
|
Κονσάλταντς Ντεσαμπράντος
Τουριάλμπα
|
|
|
23:15
-
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
|
|
00:00
-
|
Γιουβεντούδ Ούνιδα Ουνιβ.
Ντεπορτίβο Μαντρίν
|
|
|
00:10
-
|
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες
Μπαράκας Σεντράλ
|
|
|
00:15
-
|
Τίγκρε
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
|
|
00:30
-
|
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
Ατλέτικο Ρεντίστας
|
|
|
01:00
-
|
Λεόνες Νέγκρος
Τλαξκάλα
|
|
|
01:00
-
|
Ντεπορτίβο Ριέστρα
Ατλέτικο Τεμπερλέι
|
|
|
01:00
-
|
Τσάκο Φορ Έβερ
Σανσινένα
|
|
|
01:00
-
|
Σαρμιέντο Ρεζιστένσια
Ουρακάν Λας Έρας
|
|
|
01:00
-
|
Ολίμπο
Σπορτίβο Λας Παρέχας
|
|
|
01:05
-
|
Ατλέτικο Νασιονάλ
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
01:30
-
|
Σεάρα
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
|
|
|
01:30
-
|
Ιντερνασιονάλ
Φορταλέζα
|
|
|
02:00
-
|
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
Ερεντιάνο
|
|
|
02:00
-
|
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
|
|
02:45
-
|
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
|
|
|
03:06
-
|
Σάντος Λαγκούνα
Τίγκρες
|
|
|
03:10
-
|
Ντεπορτίβο Κάλι
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
|
|
03:10
-
|
Μπάνφιλντ
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
05:06
-
|
Κερέταρο
Άτλας
|
|
|